O nas

Firma powstała w 2006 roku jako Szkoła Pływania SZKRAB obecnie działamy pod nazwą EDswim. Już 16 lat kształtujemy pokolenie małych pływaków wspierając ich rozwój psychoruchowy.

Naszym celem jest wprowadzenie małych dzieci w wodny świat poprzez zabawę i zaszczepienie im „bakcyla” aktywnego spędzania czasu. Od 2018r działalność poszerzyłam o nauki dla dorosłych.
Zajęcia prowadzę w Jastrzębiu -Zdroju pod patronatem Klubu Pływackiego H2O dla chcących przełamać swoje lęki, obudzić, odświeżyć swe umiejętności pomimo wieku.

Kilka słów o mnie, nazywam się Edyta Klimek jestem właścicielem firmy EDswim Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność nauczycielska.

Posiadam niezbędne do prowadzenia zajęć z dziećmi, specjalizacje m.in. tytuł Trenera pływania kl. II, Sędziego pływania klasy II. Wielokrotnie uczestniczyłam w warsztatach
i szkoleniach związanych z tematyką pływania, w tym m.in. w obozie trenerskim w 2010 roku, gdzie uzyskałam tytuł Trenera Total Immersion. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

Ukończyłam dodatkowo studia podyplomowe, Fizjoterapii i masażu w odnowie biologicznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W pracy z dziećmi pomaga mi Patrycja mgr wychowania fizycznego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Bardzo lubi pracę z ludźmi, a szczególnie z dziećmi, gdzie od wielu lat prowadzi zajęcia z różnych dyscyplin sportowych m.in. pływanie, zajęcia taneczno – ruchowe, gimnastykę. Ukończyła kurs doskonalący z zakresu zajęć z pływania dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia z rodzicami w wodzie.

Za cel stawia sobie ciągłe zaangażowanie w pracy oraz chęć podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji.

Zapraszam na zajęcia,
sprawdź naszą ofertę